Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen okoss egy zöld leguán?

Bence7900 kérdése:

Milyen okoss egy zöld leguán?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

minden hüllőt végig fogsz kérdezgetni? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__6030382-menny..

egy állat nem lehet okos, főleg egy hüllő, vagy attól függ ki mit ért okosság alatt

2014. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyíkok közt mindenképp kiemelkedik, de még a hüllők viszonylatában is okosnak számít.
2014. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy állat nem lehet okos... Haver, TE AZTÁN nem lehetsz egy okos...
2014. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hüllőhöz képest nagyon. Én tartok egyet. Csak a vízébe piszkít, megtanulta kinyitni a terráriumát (nagy örömömre). Nyáron, ahol kiszoktam őt engedni az erkélyre napozni, megtanulta hol jut ki és ha már eleget napozott vagy éhes vissza is jön! Elején, amikor hozzám került utálta amikor megfürdettem azóta rájött, hogy ez neki jó és nem ellenkezik már. Felismeri a mérgező növényeket. Úgyhogy azért a szükséges "intelligenciája" megvan. Azt hozzá kell tennem, hogy azt hiszi körülötte forog a világ, azt teszi amihez kedve van és mellé még olyan lenézően is tud nézni, hogy csak na. Nem egy hálás jószág, de ennek ellenére öröm vele foglalkozni és szeretjük őt:)
2014. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!