Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vettem ket szakallas agamát...

Vettem ket szakallas agamát egy helyrol, de utolag kiderult az egyik him masik nosteny. Lesz ebbol gondom?

Figyelt kérdés
Gondolok itt parzasra... Most olvastam itt hogy a him allandoan zaklatni fogja a nostenyt amint ivarerett lesz es ebbe belepusztulhat a nosteny. Igaz ez? Tapasztalatok?

2014. szept. 30. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez minden esetben így lenne akkor kihaltak volna a szakállas agámák, nem? :) Én inkább amiatt aggódnék hogy lesz egy rahedli kicsim és nem tudok velük mit csinálni.
2014. okt. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igen en is a kicsik miatt aggodom. Nemtudok veluk mit kezdeni. A himet megprobalom elajandekozni.
2014. okt. 3. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy lányt, és akkor nem lesz gond :D a természetben sincsenek összezárva. Ha egy hím össze van zárva egy nősténnyel, az folyamatosan terrorizálni fogja, folyton párosodik majd vele és a rengeteg tojásrakás radiklisan lecsökkenti a nőstény élettartamát. Egy idő után nem tud majd visszahízni, mert a tojásokba megy a tápanyag. Vagy tartsd külön, és néha engedd össze, ha kicsiket akarsz, vagy vegyél mégegy lányt, ha elég nagy helyük van, vagy pedig cseréld el a hímet egy nőstényre vagy add el és vegyél egy másik lányt
2014. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar elajandekoztam a fiut! Koszonom a valaszokat
2014. okt. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!