Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyi vízben kell úsznia?...

Mennyi vízben kell úsznia? Mennyi vizet kell beleöntsek? Egy héten hányszor etetitek és mennyit kap egyszerre? 50 l-es akváriumba teknősnek kell vízszűrő? Ha nem mennyi idő után cseréljem ki a vizet?

Figyelt kérdés
Márciusban lesz egy éves, most 10 centis sárgafülű ékszerteknősöm van. A mostani akvárium pénzszűkében még csak 14 literes. Ehhez viszonyítsatok. 50 litereset szeretnék venni, ez elég lesz e neki? Ehhez a mérethez vízszűrő kell? 2 naponta etetem, de napi szinten is megenné a kaját.
2010. jan. 24. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van sárgafülű ékszertekim és van neki egy 60 literes akváriuma!Én teleraktam neki vízzel de legyen neki egy kimászója is ahol tud napozni,mondjuk én a régi akváriumomat raktam bele és pont kiemelkedik a vízből!Az nem baj ha egy kicsit ellepi a víz de ne nagyon!Én is naponta kétszer etetem!Kell vízszűrő,melegítő és lámpa napozásra!És kiegészítőnek rakhatsz bele műnövényt!Ha akarsz akk kis kavicsokat tehetsz az aljára!Tekik szeretik mert ezzel szoktak játszani!Nagy köveket is rakj be neki!Sok szerencsét a tekihez!Szia! =)
2010. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!