Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárga fülű ékszertekihez ha...

Sárga fülű ékszertekihez ha rakok be valamilyen díszhalat akkor le fogja vadászni őket? Ha igen lehet baj simán jó etetési módszer?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lefogja, de például az enyém emlékszem félt a guppiktól :D, pedig kajának szántam neki őket.
2014. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kajának adtam a négy darab tekimnek élő guppikat és xifókat nyár elején, hát most nem hogy kevesebb van hanem az eredeti mennyiség többszöröse, lusták levadászni őket :/ kipróbálta hogy 4 napig nem kapnak kaját de inkább éhen halnának minthogy vadásznának nem tudok mit csibálni ezzel a sok xifóval és guppival
2014. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem olyan jó ötlet:s kár.. pedig látványos lenne:D
2014. nov. 28. 22:26
 4/7 Kematox ***** válasza:
Az én teknősöm simán levadászott mindent ami az akváriumába került.
2014. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És milyen halakat raktatok be?:)
2014. nov. 30. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nalunk guppit igen! Meg vitorlas halat is kemenyen el fogyasztott :D Durva volt :D
2015. ápr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nálam már vagy 3-4hónapja élnek a zebradániók.:D
2015. ápr. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!