Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy tarthassak leopárd gekkót?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy sünit, de már annál is az volt, hogy nem kaphatok mert meg volt beszélve, hogy nem lesz több állatom... De gondoskodok minden állatomról meg nem is undorodnak a gekkótól csak nem engedik. Helye is lenne melegítőlámpa meg minden. Szerintem ha titokban hazavinnék egyet még észre sem vennék. Van rá pénzem is csak az a baj, hogy utánna nem tudnék neki titokban kaját venni. Ha valakinek van valami jó ötlete pls írjon. Ja meg gondoltam még, hogy talán karácsonyra, de lehetetlen. :( :/

2014. dec. 17. 17:37
 1/6 anonim válasza:
Addig könyörögj amíg nem engedik meg :)
2014. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azzal nem érnék el semmit csak ordibálnának velem.. :/ De azért köszi..
2014. dec. 17. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem gabona siklót nem akarták engedni. de én megvettem a tudtuk nélkül,fogtam haza vittem, betettem a szobámba és amikor észre vették mondtam hogy ez az én szobám és nem fogom ki vinni a szobámból ne aggódjanak :) a végén még nekik is megtetszett
2014. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Igazad van ha már ott lesz el csak nem viszik. :)
2014. dec. 17. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:

hehe :D a gabonasiklómmal én is ugyan azt csináltam mint az előttem hozzászóló :) és az én szüleimnek is megtetszett ... van amikor anya is ott gubbasztott a terrárium előtt :D


azóta már 5db van :D

2014. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
érvek kellenek és ígéretek
2015. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!