Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki leírná mennyibe kerül...

Flowers55 kérdése:

Valaki leírná mennyibe kerül egy sisakos kaméleon tartás? Terráriummal meg mindennel együtt kb.1 hónapra! (tapasztalat alapján)

Figyelt kérdés

És egyszerre többet kell tartani?

(Nem vagyok olyan válaszokra kíváncsi,hogy a google a barátod!)



2014. dec. 29. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Jó megvan kb.-ra, de azért kíváncsi lennék a válaszaitokra!
2014. dec. 31. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Havonta vehetsz a kajája árából egy új pulóvert.

5-10 ezret eszik egy hónapban a kifejlett kaméleon.


Tenyésztőnél feleannyiból is kijössz, de csak ha 100db-os kiszerelést veszel. Azt legyen kedved tárolni és etetni azt a sok tücsköt hogy ne haljanak éhen amíg fel nem használod őket. Egyszerre ciripelnek.


A kaméleonnak kell adni mást is, pl sáskát hogy változatos legyen az étrend, vagy gyászbogár lárvát. Lisztkukacból keveset, mert az hízlal és gyenge a tápértéke.


Ha számít a pénz, akkor jobban jársz egy gekkóval, mert az negyed annyit eszik.

2015. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak kíváncsi voltam,mert nagyon tetszik az állat,az étrendje sem lenne akadály.

Gekkót nem akarok!Ha írnátok még tanácsokat vagy,hogy mit szerettek a kaméleonotokban és mit nem az sokat segítene!

2015. jan. 11. 19:05
 4/4 anonim válasza:
Én a Kaméleonelado.hun vettem a kis jószágot , . Az egész Felszerelés 40.000 ft volt . Nagyon szeretem :) az enyém még kicsike de már most szerelmes vagyok belé :D . Elég sokat kell foglalkozni velük de megéri . (Reggel kaja és párásitás , dél után párásítás újra ) és bármikor kiveheted hogy másszon a kezeden , fejeden . Nagyon szórakoztató példányok . Legalábbis az enyémen sokszor röhögünk miket csinál :D De nem szabad elfelejteni hogy ne mindig nyuzzuk őt , miven ő egy hüllő ki szereti a nyugalmat . 2 hétre -> 750 ft . 1 hónapra ->3375 ft KB . 1évre -> 40.500 ft .. ( és ezek a kis szöcskék ) én 2 hétre 50 db szöcskét veszek . Nem mondom hogy olcsó állat de ki lehet birni .
2015. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!