Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a véleményetek a folyami...

Mi a véleményetek a folyami homokról? Kinek van a teknősa vagy halai alatt ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arra lennék kiváncsi hogy nektek mi a véleményetek/tapasztalaitok a folyami homokról...Mert ilyet akarok a tekim alá:)Válaszokat várok és köszi:)Ja és hogy a teknős jobban érzi-e magát ha azvan neki bent!!!Köszi...Hello
2010. febr. 5. 15:39
 1/1 anonim válasza:

szia.

vigyázni kell az így innen onnan összeszedett homokkal, és egyéb dolgokkal, amiket beteszel az állataidnak. Ha javasolhatom, akkor először szárísd ki, és ha lehet, akkor rakd kb fél óráig csuttra feltekert sütőbe. Ekkor minden élőlény megpusztul benne. Amúgy én azért nem ajánlanám még, mert gyorsan úgymond eliszaposodik, és könnyen kicsit zavarossá válik tőle a víz. Am a tknősös kérdéshez nem tudok hozzá szólni, mivel nem tudom h melyiket szereti jobban, de sztem jó neki.

2010. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!