Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nyers csirkemellet lehet adni...

Nyers csirkemellet lehet adni 2 éves sárgafülű ékszerteknősnek?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2015. márc. 2. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen és dobhatsz be neki legyet is és kisebb csigákat (csiga legyen picit össze törve /szét törve)
2015. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! kerti csiga és éti csiga is mehet neki?
2015. márc. 2. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
1 es vagyok még annyi hogy én is 2 évesen adtam neki csirke mellet de párizsit lehetőleg ne adj neki mert az vitamin hiányt is okozhat (ha sokszor adod neki)
2015. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én éti csigát akkor adtam neki amikor már elég nagy volt de próbáld meg max nem eszi meg de rakd olyankor külön vödörbe mert a csiga szét cseszi a vizet (tiszta nyálka lesz)
2015. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van alkalom akkor sétáltatni is lehet én régen a kertbe sétáltattam lehet neki plusz salátát is adni de nekem egyik se ette.
2015. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*pl salátát bocsi a telefon pótol szavakat :D
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! hát nálam a séta nem megy :) kiszoktam tenni a parkettára is de nem mozdul max akkor indulna el ha engem nem lát fél szegény :( illetve el is indul de ha közelébe megyek megáll és össze húzza magát :(
2015. márc. 2. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt kis ideig hogy félt de utána megszokott
2015. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig a séta nagyon jó a teknősöknek. Nekem kicsi koruk óta mászkálnak a szobában/kertben...

Szerintem tedd ki nyugodtan, majd megszokja. (Csak arra figyelj, hogy ne tudjon elszökni/eltűnni.)

2015. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a sétát azért említettem meg hogy legyen napon is mert másabb mint ha lámpa fény alatt van.
2015. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!