Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem eszik a sárgafülű ékszerte...

Bubukos12 kérdése:

Nem eszik a sárgafülű ékszerteknősöm. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet délelőtt(10-kor), nagyon (hiper)aktív,a napózójára nem mászik ki,csak a fejét dugja ki a vízből, infralámpája van, külön hüllőknek,a víz 28fokos,szűrője van,fűtőcső,kétféle növény,páncélerősítő oldódó tabletta,talajnak apró kövek,a helye még csak 20l de széles,van neki egy nagyobb 60l nyárra mert amíg pici addig nem akarom a nagyba berakni ,eddig fagyasztott halat adtam neki de azt nem eszi😭 de van neki szárított hal,tubifex,szív-mix,heti menü...mivel próbálkozzak? Maga az állat mindössze 4cm...a neve Tofu és remélem hím..kb hány centire nő meg a hím és a nőstény??kérlek válaszoljatok minél többen..személyes tapasztalatokat szeretnék.

2015. ápr. 4. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég a 25 fokos víz és türelem,ha éhes lesz enni fog!
2015. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SOS figyu! velem is ez volt és a megoldás EGYEDÜL VAN szoval mindenképp kell neki mégegy ékszerteki mert így nagyon egyedül van és az enyém is depis lett szoval ha van egy barátja akkor ő is sokkal boldogabb lesz hidd el! :)
2015. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet vegetáriánus a teknősöd,mint a miénk is.Nem evett a miénk se,aztán egyszer bedobtam neki uborka héját és salátát,és azt nagyon nagy lendülettel ette.A fagyasztott halat is szereti,de a tengerit tilos adni neki.Sárgarépa héját is szereti,és a lisztkukacot meg imádja.Amúgy van ,hogy nem eszik a miénk sem,de aztán behozza a lemaradást.
2015. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ beszéltem facebookon a kisállatkereskedővel és foglaltam le neki egy párt ,a vizét 26fokosra levettem ,mostmár megevett 3/4 fagyasztott halat(persze kiengedve)és 3 lisztkukacot. De mekkoráranő a hím és mekkorára a nőstény?
2015. ápr. 4. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az csak egy átlag.Kinek mekkorára nőtt?
2015. ápr. 4. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nőstény ( 18 évet élt Velem ) kb 3 cm volt amikor bölcsis koromban kaptam. Tavalyelőtt télen kb 25 cm hosszú és 7 cm vastag volt. Szerintem teknősfüggő mert egyik ismerősöm tekije még csak. 10 éves de vagy 30 cm viszont vékony kb 3 cm. Most hím tekink van 2 éves lesz 8 cm hosszú és ő is vastagszik :)
2015. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!