Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen FAGYASZTOTT halat...

Milyen FAGYASZTOTT halat ajánlotok sárgafülű ékszerteknősöknek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisállat boltokban szokott lenni ilyen pár darabos fagyasztott hal,én olyat szoktam venni.
2015. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fajtàra gondoltam. Pl hekket nem ajànljàk, mert tengeri. Aķkor mit lehet? Ponty?
2015. jún. 12. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlják, de nekem két ismerősöm is avval eteti a teknősét, és élnek virulnak. Ha kiáztatod, nyugodtan nekik lehet adni. Jobban megéri, mint az állatkereskedésben kapható fagyasztott hal.

Persze nem ajánlatos csak ezen tartani őket.

2015. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen édesvízi hal megfelel. A kereskedésekben általában razbórákat árulnak. A takarmányozásnak vannak költségei, ezt sajnos tudomásul kell venni. De lehet takarékoskodni, ha például vannak pecás ismerőseid, és merítenek apró halakat holtágból, vagy máshonnan. Vannak akik szapora akváriumi halakat szaporítanak...stb..

Szerintem nem érdemes kockáztatni.

Egy tengeri halat meddig kell áztatni ahhoz, hogy a bennük levő só ne okozzon veseelégtelenséget? Ezt hogyan lehet ellenőrizni?

2015. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!