Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem vagytok képesek...

Miért nem vagytok képesek állatorvoshoz vinni azokat a szegény teknősöket? (komolyan érdekel)

Figyelt kérdés
Minden nap tele van a hüllős kategória beteg (ált. valószínüleg A-vitamin, kálcium stb. hiányos) teknősökkel. Ha legalább rágoogle-znátok a tünetekre egyböl lejönne, hogy súlyos a baj. Ha megvettétek (kaptátok) őket, miért nem tudok felelősségteljesen vigyázni rájuk? Vagy akkor adjátok valakinek oda. Bocsi, ha hosszú voltam, de nekem is van teknősöm és a szívem megszakad, hogy mennyi teknős haldoklik ilyen gazdik miatt :(
2010. febr. 28. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

ezzel egyetértek, én is minden ilyen kérdéshez írom, hogy azonnal doki. Mondjuk nálunk nincs állatorvos:S:S:S

De nekem szép egészséges teknősöm van:):)

2010. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

nem tom hány éves lehetsz de megint tegezel mindenkit xD

gondolom 10-11 éves lehetsz xD

mi közöd van hozzá? vagy nem is az hogy mi közöd van hozzá xD

hanem ne általánosságba beszélj mert leütlek xĐ

2010. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem 11 vagyok és bocs, de ha nem vetted volna észre itt nem szoktak magázódni. De ha maga 70 éves és teknőst tart, amit nem visz orvoshoz amikor a páncélja puha, 2 hónapja nem eszik és be van dagadva a szeme akkor bizony én rugom seggbe magát! És akinek nem inge ne vegye magára. Ilyenről még nem teccett hallani???! :D
2010. febr. 28. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miért aki xd ket ír meg olyanokat h leütlek az hány éves? 8??
2010. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm kérdésed, mintha én írtam volna ki:S tök egyetértek :S 18L
2010. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak a teknősökkel van így ha nem sok más állattal.:( Kutyával, macskával, hörcsöggel, nap mint nap olvasom a kérdéseket hogy milyen betegek az állataik és várják hogy majd a válaszolók csodát tesznek mert orvoshoz s**r-nak elvinni... Lusták, felelőtlenek, sajnálják a pénz vagy mit tudom én miért de engem is hihetetlenül felbosszant. Mennyi állat sínylődhet az elhanyagolás miatt. A tegezés-magázás dolgához hozzászólva, emiatt felesleges kötözködni, itt az egyszerűség és a közvetlenség kedvéért mindenki tegezi egymást, a tisztelet megadása nem ezen múlik.
2010. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de nem tudom: egy állatorvos nem csak a kutyák beoltásához ért egy faluban?
2012. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!