Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Siklót láttam a kertbe és a...

Siklót láttam a kertbe és a pincében is. Valami trükköt amivel eltudom öket üzni, zavarni?

Figyelt kérdés
Nekövezzetek meg kérlek.Van itt 4 és 6 éves kisgyermek.Már a fübe sem mernek kimenni,de én se nagyon:) Kérnék valami hasznos tanácsot.Tudom hogy nembánt,de ezzel még nincs rendben a dolog.
2015. jún. 16. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Jobban fél az tőled, mi te tőle!

Hidd el, nem bánt, nem fog bántani.


És te se bántsd őt, majd elmegy onnan.

2015. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, aki vidéken él, annak mindig lesznek a környékén állatok. Nem lehet mindent kiirtani és elzavarni, csak mert ti odaköltöztetek. Egészen pontosan azt kéne megtanulnotok, hogy a siklótól nem kell félni. Szerinted mennyire lesz életrevaló egy olyan gyerek, aki retteg a legártatlanabb élőlényektől is? Nem mintha a siklók orvul emberekre másznának, előbb eltűnik onnan, minthogy megmozdulnátok. Nem kövezlek meg, de így nem lehet élni. Erre az a megoldás, hogy megismeritek a természetet. Pont abban a korban vannak a gyerekek, hogy már fogékonyak legyenek erre. Te meg mutass példát. :)
2015. jún. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A falusi szülői háznál azt figyeltem meg hogy néhány jó egerésző házimacska mindig elzavart vagy akár megfogott és megevett bármilyen kígyófélét, akár kisebb viperát is. Közel volt egy folyó és ott nem csak siklók voltak.
2015. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Állatkertet, helyi állatvédőket tudod zaklatni, hogy telepítsék át őket számukra megfelelőbb élettérbe. Illetve ezt tudom még ajánlani: [link] és csináld az ellenkezőjét!


Nálunk bezzeg csak átutazóban szokott lenni sikló, amint rájön, hogy rendszeresen használjuk a kertet (őt meg fotómodellnek), lelécel.

2015. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használjátok a kertet, és el fognak tűnni.
2015. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!