Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A szakálas agámámnak letört...

A szakálas agámámnak letört az eggyik karma ugy gondolom mászás közben. Az lenne a kerdes hogy visszanő-e neki vagy lesz-e ebböl adodóan valami problémája?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nem vagyok orvos,de logikából adódóan szerintem viszafog. Gondolj bele,ha pl egy ember bevágja a körmét és leesik neki egy idő után visszanől. Szaruképződés vagy mi a fene. Aztán meg ki tudja,ez a részemről csak találgatás. :)
2015. júl. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vissza fog*

előző voltam

2015. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem tudom:) azt se tudom milyen allat, de igazából én nagyon szeretem a zsiroskenyeret, bundikenyeret, vajaskenyeret, paprikás tejfölöskenyeret de a legjoban a kolbászos hagymás sajtos tejfölös lángos paradicsomlevesbe mártogatva a kedvencem de van amikor a kolbászos nokedlis majonézes epertortát csigaházzal a tetején is megeszem, nagyonfini;)
2015. júl. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te raktad fel a fingós kérdés? XD Szerintem kezeltesd magad. :DDD első válaszoló voltam :)
2015. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!