Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Eltunt a szakallas...

Noncsa11 kérdése:

SOS! Eltunt a szakallas agamam es nem talalom! Hol keressem?

Figyelt kérdés
a harmadik emeleten lakom egy kisebb lakasban. a gyik ha jol emlekszem de nem biztos a kanapen aludt de lehet hogy bevittem a szobamba (nem emlekszem). a lenyeg hogy nem talalom es segitseget szeretnek kerni hogy hol keressem. kb egy oraja tunt el es nyitva volt az erkely ajto is (es nagyon felek hogy esetleg kiment) kerlek segitsetek! nagyon felek h n lesz meg. es ha elokerul akkor 100% hogy jobban figyelek ra!! ja es kb 4-5 honapos pici agamarol lenne szo.

2015. aug. 2. 22:23
 1/5 Killua333 válasza:
Szerintem sotet, nyirkos helyes keresd ha van ilyen a lakasban. Az erkelyre nem hiszem hogy kiment.
2015. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen! de nem a meleg szaraz helyeket szeretik?
2015. aug. 2. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára tegyél minden szoba közepére egy íróasztali lámpát, valószínűleg odamegy majd valamelyikhez ha benn van a házban.
2015. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat igen az eloszobaba tettunk de azert koszi
2015. aug. 2. 22:45
 5/5 A kérdező kommentje:
na meglett! :) eppen le akartam fekudni amikor meg akartam nezni hogy biztos nem tettem e be a terrariumba aztan raneztem azt asztalom kornyekere es a szekben aludt :D szoval most megnyugostam es koszonom szepen annak a 2 valaszolonak :)
2015. aug. 2. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!