Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaméleon tartása. Ajánlani...

Kaméleon tartása. Ajánlani tudnátok-e?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kaméleont tartani, az a baj, hogy a szülinapom már elmúlt, a névnapom is, ünnep nélkül pedig egy ilyen nagy kéréssel nem akarok apukám elé állni. Utánnanéztem minden honlapon, pénzem lenne rá, a terráriumot pedig szívesen készítenénk házilag, ha meglennének egy ivarérett hím kaméleon életterének a méretei. Hogyan mondjam meg apukámnak? Abban biztos vagyk hogy megengedné, mert biológia tanár, de nem akarok már sokáig várni. (Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.)
2015. aug. 5. 10:30
 1/3 E1D1E ***** válasza:

Szia én ezt találtam korábban, hasznos lehet!

[link]

2015. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok de papagájjal..szerintem ugy h "nagyon kérlek apu van pénzem rá és nagyon aranyosak te is megszeretnéd őket"
2015. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogj egy szekrényt, kb 90x35 alapterületűt és mondjuk 150cm magasat. Elejére csinálj üvegajtót, felül hagyj egy kis szellőzést neki, hogy ne fulladjon meg bent.

Lógass be fentről egy 13 Wattos Repti Glo 5.0 izzót. [link]

Tegyél bele száraz faágakat és alulra fenyőkérget.

Olyan vastag faágakat keress, amiket a keze átéri. Kis kaméleonnak kis fél centis ágak, nagynak meg olyan 1, másfél centi vastag ágak mehetnek.

Egy cserép szobai futókát is beletehetsz dísznek.

2015. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!