Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt tarthatok egy...

Milyen hüllőt tarthatok egy 60*45*32-es terráriumban? Leopárd gekkó esetleg?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok le 👇 hogy milyen berendezés kell az adott állatnak.

2015. aug. 15. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gondolom neked írtam le a másik kérdésben, hogy ebben mik tarthatóak. Most nincs időm és őszintén szólva kedvem sem felsorolni az egyes állatok tartásmódját. Vegyük csak a leopárd gekkót. Ezeken az oldalakon mindent megtalálsz róluk, én is ugyanezt írnám:

[link]

[link]

Ha ezután van még kérdésed vagy ha más állatról szeretnél infókat, írj.

2015. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nekem irtad . De köszönöm. Elolvastam de egy kérdés: Hogyan milyen időközönként kell a terráriumot takarítani?
2015. aug. 16. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig valaki megkérdezte tegnap, hogy egy 80 literes, 60x45x33 cm-es akváriumban milyen hüllőt tarthat, esetleg leopárd gekkónak jó-e. No mindegy.


Én azt mondanám, körülbelül 2 havonta érdemes a teljes terráriumot kitakarítani, tehát a dekorációkat, az üveget lemosni, lefertőtleníteni, kicserélni a homokot. Viszont az etetőt, itatót mosd ki 1-2 naponta, és szedd ki az ürüléket, a megmaradt táplálékot meg a levedlett bőrt.

2015. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De igen én voltam. Megvan Köszi. És az igaz hogy általában ugyanoda végzi a dolgát?
2015. aug. 16. 15:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam szobatiszta gekkóval :)
2015. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miből áll a nagytakarítás? Kiszedek megmosok fertotlenitek mindent? És homokot cserélek?
2015. aug. 16. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt jól leírja:

[link]

2015. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugy tudtam h két -három havonta kell .
2015. aug. 16. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké, az az oldal egy kicsit eltúlozza a takarítás gyakoriságát, de magát a folyamatot jól írja le. Nyilván minél sűrűbben takarítod, annál jobb, de a nagytakarítás elég 2-3 havonta is.
2015. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Okés . [link] Szerinted ez megfelelő? Egyenlőre csak a világítást és a terrárium tetejét és a szellőzést nézd
2015. aug. 16. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!