Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknősnek mekkora...

Ékszerteknősnek mekkora akvárium kell?

Figyelt kérdés

Nem literben,hanem mekkora legyen az alapterulete es magassaga,felnott peldany eseten?

Google a baratod stilusu valaszok nem erdekelnek(mimdenhol mas van)


2015. aug. 30. 14:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Konkret centimetert szeretnek hallani,pancelhossz 5x-e azt tudom.de mekkoraval erdemes szamolnom?
2015. aug. 30. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ékszerteknőseim vannak. A terrárium hossza: páncélhossz ötszöröse. Szélessége:páncélhossz háromszorosa. A vörösfülűek igen jó mászók, és a kicsi helyen is átpréselik magukat. Magasság: ha a szárazföldön két lábra támaszkodnak, még legyen úgy tíz centi. Ha vízi tekik: a víz olyan magas legyen, minimum mint a teknőc szélessége, mert hogyha felborul vissza is tudjon. A forrásom megbízható,Az Ékszerteknősök könyvben olvastam. :-)
2015. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a fentiben elfelejtettem a cm-t: úgy 15 cm- ben számolj! :-)
2015. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi

Arra lennek kivancsi,hogy centiben mekkora akvarium kell.

Pl 90*45*45

Amugy sargafulu,ertheto okbol

2015. aug. 30. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, megint én! Megadom a mi akváriumunk adatait, az szerintem neked is jó lesz. Hossz.: 80 cm, magasság:34,5cm, szélesség: 45 cm, üveg vastagsága: 7-8 mm. Víz magassága:15-16 cm, szárazföld: 18-19 cm. Jó tekizést!!!:-)
2015. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
120x60x60. És még mindig fogságban van tartva. Indoklás: Az ékszerteknősök a természetben több méter mély lápos tavakban élnek, imádnak úszni, aljzatot túrni, napozni, vadászni. Úszóbajnokok, vízi állatok...a minimális mélység 40 cm. Ennél sekélyebb vizet "túlélnek" de nem érzik jól magukat benne.
2015. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szakirodalmak elavultak és néha hajmeresztő dolgokat írnak. Már egy bébiteknősnek is 15-20 cm mély víz kell, hogy élvezze....
2015. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!