Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tekiknek (ékszer) macskatáp...

Tekiknek (ékszer) macskatáp főeleségként?

Figyelt kérdés
Halat minden héten kapnának. Szerintetek?

2015. szept. 1. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Faxt.
2015. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Tul sok szenhidrat, elhiznak, elzsirosodnak. Nem jo otlet.
2015. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Neked mindennap kutyatáp?

Értsd meg, teknős = Viziteknős ====-----> hal!

2015. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké oké értem már! 😅
2015. szept. 1. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, akkor megbetegedne és meghalna. Addig pedig ha elhízna, nagyon nyomorúságos élete lenne. Nem kapna levegőt. És biztosan meghalna.
2015. szept. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

nem.. nekem van macskam es teknosom is.. még a macskanak se adom szivesen azt a mű dolgot.

a teknős meg a természetes élőhelyén szerinted mit eszik?? ehhez kéne alkalmazkodni. halat, csigakat, kagylot, kis rakokat szunyoglarvat, vizinovenyeket.

de én jó részt csak halat adok neki, abban minden megvan ami kell neki.. nekem macskatapot eszembe nem jutna adni.. te se tedd

ha sprolni akarsz akkor menj el horgászni és édesvízi halakat te is lefagyaszthatsz egészben, vagy adagokra vágva.

2015. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én tekimet elvittük állatorvoshoz, és kiderült, vitaminhiánya van. Az állatorvos azt mondta, nyáron halászhatunk neki kis halakat (nem olyanokat, mint pl. ponty, az túl zsíros). Azt mondta adjunk nekik macskatápot (konzervet). Én két evőkanált szoktam adni két 10 cm- s tekinek, hetente. Amúgy a vízi tekik minél öregebbek lesznek, annál több növényt esznek (Az ékszerteknősök c. könyvből). Saliból csak keveset!
2015. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de az az igazság,hogy az emlőshús semmilyen formában nem hasznos a teknősnek.szóval oké,nem lesz tőle éhes.de egészséges sem.

hal vagy belsőség jó neki(marhaszív ,csirkeszív). de főleg hal.a természetben is ezt eszi.megvan benne minden ami neki szükséges(szálka,belsőségek,vitaminok)

szóval én emellett maradok. de elismerem,hogy akinek nagy tekije van annak a kis 2-3 centis hal nem gazdaságos(mert 6-7 darab kb 100ft)

ezért nagy tekinél érdemes nekünk horgászni és azt odaadni neki majd. de nagyon nagy halaknál én azt hallottam,hogy ki kell csontozni,szálkázni.ezért jobb a kishal mert az egészben,mindenestől adhatod.

2015. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!