Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A Szakállasagámákról?

A Szakállasagámákról?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy mit kell csinálni amikor:

-Vedlik

-fürdetjuk (hogyan és mikor)

(-Etetéskor)

És még bármi érdekes fontos dolgot légyszí írjatok :) kösönöm szépen<3



2015. szept. 5. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem azt is kérdezni, hogy mitől vagy miért fognak feldühödni? vagy ez nem olyan megszokott náluk? :)
2015. szept. 5. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Letörne a körmöd, ha..

[link]

2015. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jázmin010 ***** válasza:
Ha vedlik langyos vízbe áztasd őt naponta kétszer. Fürdetésnél figyelj arra, hogy az állat ne fázzon, de levest se csinálj belőle. Az enyém akkor lesz mérges ha nem veszem ki és a porszívóra.
2015. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszod 😊😊😊
2015. szept. 7. 16:34
 5/7 A kérdező kommentje:

Legelső válaszoló ... Nem kell akkor a véleményed ha így írsz ..

Ez az oldal direkt azért van hogy egymásnak segítsünk a valaszainkkal... Neten én ős megnézem persze! De nekem az állatartók tapasztalatai érdekelnek ! Sz internet mindent ír..' ! De engem nem az érdekel hanem a tanácsok .... De a tied nem kell.

Letörne a körmöd ha nem írnàl??!

2015. szept. 9. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt ne mondd nekem, hogy van kismillió állattartással kapcsolatos web, ahol kifejezetten ezekről a hüllőkről írnak, tulajdonosok/tartók/tenyésztők, de te azért még rákérdezel.


Gondolom merőben egyszerűbb volt kiírni 1 kérdést ide, mint rászánni pár órát és utánaolvasni, aztán lehet azzal védekezni, hogy "de én megnéztem"

2015. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hidd el .. Megnéztem ... Több órát is raszantam... Emberektől kérdeztem ... Mert a tartók tapasztalataira voltam kiváncsi ... És nem az ilyenekre mint a TIED .... :)
2015. szept. 10. 15:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!