Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sisakos kaméleont szeretnék...

Sisakos kaméleont szeretnék tartani, mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis sisakos kaméleont és bármilyen tanács jól jönne. :)

2015. szept. 13. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

vagy a wikipédia - az előbbi oldal tényleg létezik, tök részletesen leírja mit hogy kell. Nem árt ha elolvasod:)

2015. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartottál már hüllőt? Ha nem akkor kétszer gondold meg. Ezt nem szivatásból írom, de tenyleg nem annyira egyszerű a történet mint azt elsőre hiszed. Tud velük sz*pás lenni. Ha részletesen érdekel akkor dobj egy privátot és minden kérdésedre válaszolok.
2015. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Helló!

Nekem van egy, és tényleg nem olyan egyszerű mint ahogy mindenki gondolja. Hetente 2-3 szór kell etetni és az ételét be kell porozni mésszel. Ha nem porozod be akkor meggyengül a csontja és nem fog enni és akkor naponta kell neki adni a kalciumos vizet egy fecskendőből.(calcimuscos vizet)És nagyon büdös tud lenni ha nem takarítod 3-4 hetente. Naponta 3-4 szer kell neki spriccelni a vizet. A kajája (tücskük és egyéb ugrálós/repülős rovarok) össze-vissza lesznek a házban.(Én egy 2 emeletes házban élek és van egy pincénk is. Én a második emeleten lakok, és a tücskük az összes szobába beköltöztek, amikor kiugráltak az edényből. Így 2-3 hónapig a tücskök között aludt az egész család.)

2015. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsi nem mésszel hanem kálciumos porral
2015. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző! Mielőtt ide böfögöd ezt a sok ostobaságot, legalább tájékozódj.

1. Fiatal korukban naponta kell enni adni nekik, felnőtt korukban heti 4-5.

2. Az eleség állatot vitamin porozni kell. Ha ezt elhagyod akkor kialakulhatnak a hiánybetegségek, péládul a calcium hiány aminek a következtében nem étvágytalanság lép fel hanem elgyengült csontok könnyen törnek stb.

3. A takarítás napi feladat. El nem fogyasztott táplálék kiszedése, ürülék eltávolítása.

4. Annyiszor kell vizet spriccelni amivel a megfelelő páratartalom fenn tartható.( én napi kettővel megoldom.)

2015. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt pedig, hogy a táplálék állatok nálad a házban élnek inkabb szóra se méltattam.

Két dolog határtalan.Az emberi butaság és az univerzum. Nah jó, az univerzum lehet nem az.

2015. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!