Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet felhízlalni a...

Waffel111 kérdése:

Hogyan lehet felhízlalni a gekkó farkát (nagyon vékony)?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Változatos és vitamindús étrenddel.
2015. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy hete itthon van de még nem láttam hogy ivott volna.

Naponta érdemes kis gekkónak lisztkukacot adni?

2015. szept. 16. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
ha még kicsi a gekkó akkor természetes hogy vékony a farka, ha már nagyobb akkor az a baj hogy nem táplálkozik rendesen... én pl naponta etetem a gekkóimat gyászbogárlárvával (ezt csak kifejlett példányoknak adhatod!) egyébként szerintem biztos iszik, ha nem inna elpusztult volna (én is csak 2x láttam hogy ivott volna a gekkóm pedg már 4 éve megvan) esetleg vagy a kajáját forgasd bele kálcium porba vagy a vizébe tegyél kálciumot ;)
2015. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csilka válasza:
A gekkó a farkára "hízik". Ha vékony a farka, akkor sovány. Ha eszik rendesen, akkor előbb-utóbb megvastagszik a farka. Fontos a vitamindús étrend (nem csak a kalcium. A D vitaminról se feledkezz meg. Most még lehet esetleg napoztatni is, ha meleg van. Csak vigyázz, nem főjön meg :)
2015. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Egyébként már vastagodott egy kicsit:)

Milyen hömérséklet az ideális?(most kb 28 fok van nála)

2015. szept. 19. 07:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A lisztkukac a leggyengébb kaja amit adhatsz neki. Indíts be egy csótánytenyészetet (dubia vagy csokicsótány), vagy vegyél tücsköt. Vitaminozás és UV lámpa használata fontos!
2015. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém hetente olyan 30 tücsköt megevett, plusz egy adag lisztkukacot. 2 éves koráig jól nézett ki, aztán elkezdett hájasodni a farka és a tokája kétoldalt. Utána kevesebbet adtam neki, nehogy nagyon elhízzon.
2015. szept. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!