Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy sargafulu ekszerteknosnek...

Istvanfy kérdése:

Egy sargafulu ekszerteknosnek az aksiat hogy lehetne tisztaban tartani hogy ne budosodjon meg minden harmadik nap?

Figyelt kérdés
60L akvariumban tartom, a teknos 2-3 eves kb 17cm hoszu. (es kulon lavorba etetem 1x egy nap)

2015. szept. 27. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez kicsi hely neki

venni kell egy jó minőségű belső / külső szűrőt. erre van kitalalva

2015. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értesz hozzá.

Tudom válaszolni se fogsz.

1. Kicsi az akvárium. Kb 100liter kellene.

Heti 2-3szor kell kaját adni.

Külső szürő kellene.

Röviden ennyi.

2015. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ok, kosz a valaszokat, de ha nem tudok beszerezni neki egy 100L akvariumot az nagyon baj?Csak jovo nyarig fog akvariumba lakni, mert nyaron kerti toban tartom.

Az etetessel kapcsolatban, ha nem etetem meg egy nap akkor allandoan keresgel valamit a kovek kozott es harapja a koveket meg zakatol.

2015. szept. 27. 17:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Add el egy olyannak, aki ért hozzá.

Ne kisérletezz egy élőlénnyel!!!

Mivel eteted?

2015. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
veled fogom megetettni
2015. szept. 27. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban nem kell már őt minden nap etetni, elég ritkábban. Viszont nem azért kaparászik, mert éhes lenne, hanem mert egy nagy élettérből bezsúfoltad egy számára szűk helyre, ezért stresszes lett, mindenképpen kéne egy ennél nagyobb hely és akkor nem is annyira koszolódna, bár egy szűrő akkor is ajánlott.

2015. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ok, szerzek neki egy nagyobb aksit. Kosz a valaszokat
2015. szept. 28. 06:13
 8/14 anonim ***** válasza:

1.vagyok

komolyan, mivel eteded? itt név nélkül írd le nyugodtan, legalább tudunk segítséget adni, hogy jól tartsd

120*60*60cm akvárium már kb élete végéig jó, főleg, hogyha nyáron tóban van. tudom nem olcsó, de én pl láttam 10 ezererért is ekkorát. és te vettél meg egy nagyra növő teknőst, akkor már ne nyomorgasd egy pici börtönben

de 60l nagyon kicsi, abban kb 2-3 centis korában oké hogy tartod, na de 17 centisen.. sztem meg se tud fordulni szerencsétlen.

a szűrő pedig elengedhetetlen dolog.

mivel eteted?

2015. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szaritott hallal, szocskekkel, gilisztaval a tegnap egy nagy legy betevedett a szobamba es azt is megette, neha gyumolcsot, neki is adok egy kicsit (banan, alma). Fagyasztott halat is adok neki csak az elfogyott es reg nem voltam vasarolni, de hamarosan az is lesz.
2015. szept. 28. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
nem rossz, de a szárított halat kerüld, helyette fagyasztott hal legyen. vizinovenyt is adhatsz neki, meg salátát. :)a helyet meg cseréld, használtan kb fele annyi lesz az akvárium és a szűrő is
2015. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!