Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy királypitonról honnan...

Egy királypitonról honnan tudhatom, hogy hetero egy színváltozatra?

Figyelt kérdés
Például ha vennék egy normál het. piebald nőstény, honnan tudhatom hogy tényleg hetero erre a mintára?

2015. okt. 4. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy hetero egy színre/mintára ? Heterotigóta ?
2015. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen! :D
2015. okt. 4. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Heterozigótát akartam írni az előbb :) hát ugye a domináns szín, minta fog látszani rajta. A Heterozigota tulajdonságok háttérben maradnak. Úgy tudod kideríteni, hogy megnézed a szüleit. Máshogy szerintem nem tudod kideríteni, hogy hordoz-e bármilyen tulajdonságot Heterozigota formában.
2015. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. :) köszönöm a választ!
2015. okt. 4. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudod hogy tisztességes, komoly, hozzá értő tenyésztőtől veszed.
2015. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban a lgbiztosabb ha megbízható helyről veszed,onnan ahol papírt is adnak hozzá.De het pied-oknak van egy ismertető jegyük.Majdnem a farka végénél az oldalán található egy narancssárga folt.Nekünk van 3 het pied-unk,ha a férjem felébredt,megkérem segítsen lefotózni.Rgyedül nem merek hozzájuk érni. XD
2015. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az ígért kép.

2015. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huh nagyon szepen koszonom, papírjai Elvileg vannak, majd nemsoká megyek átvenni őket! Koszonom a kepet is!
2015. okt. 5. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!