Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 2 királypiton gond nélkül...

2 királypiton gond nélkül tarthatóak együtt, jól sejtem?

Figyelt kérdés
1 hímről és 1 nőstényről lenne szó, közel azonos korúak, csupán más színváltozat. Ha jól tudom, nem gond náluk ez elég hely esetén, de igazság szerint elég tapasztalatlan vagyok még e téren, lehet túl nagy fába vágom a fejszém... csak szeretek már az elején céltudatosan vásárolni.. :D esetleg valaki tapasztaltabb rám írhatna királypitonokkal kapcsolatban.
2015. okt. 6. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk 14 kígyónk van ebből 11 király.Alapjába véve a királyok nem terület védők,így tarthatóak együtt,de kényelmesebb ha külön terráriumban vannak.Mert etetéskor külön kell venni őket,és takarítani is egyszerűbb ha csak egy van egy terráriumban.De ha mégis együtt tartanád,akkor gondoskodj nagy terráriumról.Jelenleg nálunk is együtt van egy hím-nőstény páros.Az ő terráriumuk 150 cm hosszú.
2015. okt. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!