Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hány óra alatt kell felmeleged...

Gyümölcskosár kérdése:

Hány óra alatt kell felmelegednie egy hüllőknek való fütő lapnak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy terráriumi fűtő lapot, ami ragasztani kell a terrárium falára, vagy aljára. Csakhogy éppen csak langyos. Ennek nem forrónak kell lennie? Hiszen ha forró csak úgy ad le hőt nem? Vagy én tudom rosszul?
2015. okt. 27. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és több mint egy napon keresztül ment, mégis langyos. Szerintetek ez így jó?
2015. okt. 27. 14:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Te tudod rosszúl. Teljesítmény függő, hogy mennyire érzed melegnek. Ezek nem arra valók, hogy fűtsék a terráriumot mint mondjuk egy padló fűtés a szobában. Ami a te kezednek forró, az valószínűleg megégetné az állatot.
2015. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit vettem 20 wattos. De csak langyos, De ha nem is forrónak, de legalább melegnek kell lennie nem?
2015. okt. 27. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:

30 fokos, ilyen kézmeleg, azért érzed langyosnak.


Én beraktam a terráriumba ilyet is pluszban. Én két lapos palakő alá ragasztottam, de ha van 2 csempéd, az alá is jó. 30 fokra fűt ez is, ha 9 Voltos adapterre kötöd:

[link]

Ez kicsit olcsóbb mint a terráriumi fűtőlapok és egyből kettőt adnak. Ugyanazt tudja. Szakállas agámám szeretett ráfeküdni.

2015. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! :)
2015. nov. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!