Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sisakos kaméleonnak lehet...

Sisakos kaméleonnak lehet kiegeret adni?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi idős korától?

2015. dec. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Napos egeret lehet neki adni de nagyon ritkán. Havonta egyet. 10-12hónapos kortól.
2015. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A miénk már elhagyta a sisakját, ezért már nem adunk neki, de régen rendszeresen kapott!
2015. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem szabad,mert rovarevő,és köszvényt kaphat a hústól.
2015. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért a rovatokban mi van ha nem hús? Foglalj helyet, egyes!

Mindazonáltal ahogy korábban írtam is, nagyon ritkán fogyasszon! Magas zsírtartalmú az ilyen táplálék!

2015. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az,agyadra ment a sok szaloncukor?

Nyugodjál le,nem neked írtam a kommentem.Azt írtam "úgy tudom",hogy nem szabad,mert EZT A FAJTA HÚST,tehát kisemlős húsát nem tudja jól lebontani,ezért köszvényt kaphat.

Igen,ha nem kap rendszeresen,akkor valószínűleg nem betegszik meg.De ha kaphat rovarokat is,ami sokkal egészségesebb neki,akkor minek terhelni egérrel a szervezetét?

2015. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rovatokban amúgy semmilyen hús nincs.Oda az egyest írja be a tanár,helyesírásért.
2015. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meséld el már nekem, hogy mi van a tücskökben! Köszi! Saláta levél?

Megsúgom, hogy protein és fehérje! Egyes rovarok pl az orosz csótány közelíti sok szempontból a marha hús értékeit bizonyos összetevőkben.

Köszvényes pedig a megemelkedett hugysav érték vált ki a szervezetben.

2015. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom veled,mert nem vagy hajlandó megérteni,hogy mit akarok mondani,csak kötekedsz.

Sikerekben Gazdag Új Évet!

2015. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!