Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Aligátorteknőst engedély...

Aligátorteknőst engedély nélkül tart több ismerősöm. Hol tudom jelenteni őket?

Figyelt kérdés

Keselyű ill aligátorteknőst tart otthon több ember is, akikről tudom. Az egyik most még pici, még kézbe is lehet venni. De később ha mondjuk rájön a gazdi, hogy ez nem az a tündi-bündi jószág és jobb híján szabadon engedi... Akkor akár egy ember életébe is kerülhet.

+az egyik kerti tóban van, de felülről nincs lefedve. Ha bemegy egy ártatlan macska, vagy odarepul egy madár... Értitek.

És jelenleg jofogason is fut egy hirdetés. Sarkantyus teknős van hirdetve, majd a hirdetést megnyitva írja, hogy ugyamitt aligátorteknős eladó.

És az egyik Facebookos csoportban is van egy férfi, aki rendszeresen posztolja az ilyen teknoset.. Írta is, hogy tesz az engedelyre..

És ezen felül egy közvetlen ismerősöm tart.

Mindhárom embert szeretném jelenteni. Hol érdemes ezt megtenni?


2016. jan. 2. 09:53
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Mindezt azért is tartom felháborítónak, mert pl a görög tekimet vinni kellett fotoztatni es chippeltetni is+ugye cites engedély kell rá. Egyenesen nevetséges ez a sok intézkedés rá. Ha tegyük fel megszokne, max a szomszéd lehullott gyumolcseinek esne bántódása..

Én és sok görög teki tartó ezzel xarakodik, amíg mások egy sokkal veszélyesebb teknőst tartanak vígan tilosban.

2016. jan. 2. 09:57
 2/36 anonim ***** válasza:
35%
Hogy lehet ennyire életképtelen társadalmat nevelni? A helyi fodrásznál vagy a péknél jelentsd fel...
2016. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%

1 ba+ aki az ismerősét jelenti fel mekkora féreg máá. Mert még ha az ellenséged lenne wazz.

2 foglalkozz a saját dolgoddal.

3 téged csak az zavar hogy neked kelet fizetni másnak nem. (ez tipikus magyar) te is megtetted volna hogy elsumákolod de nem te beszari vagy.

2016. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat.
2016. jan. 2. 10:07
 5/36 anonim ***** válasza:
33%

jelenteni mi jó nagy szemétláda vagy

emberéletbe óó istenem láttad a híradóba mikor valakit halálra marcangolt egy teknős igazi baromjószág lehetsz ba..meg

2016. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

m.borsonline.hu/20130807_aligatorteknos_tamadt_egy_anyara_a_jatszoteren?fbrkMR=detect

m.borsonline.hu/20140708_kezet_labat_csonkol_a_veresegyhazi_keselyuteknos?fbrkMR=detect

2016. jan. 2. 10:21
 7/36 A kérdező kommentje:
Tényleg örülnék ha olyan írna aki ért is ehhez. Köszi, pocskondiázó válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2016. jan. 2. 10:24
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Zoli te vagy az?
2016. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2016. jan. 2. 10:38
 10/36 anonim ***** válasza:
41%
szőke ?
2016. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!