Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy afrikai sziklapiton le...

Egy afrikai sziklapiton le tudna győzni egy oroszlánt?

Figyelt kérdés
Persze,kinn a vadonban.
2010. márc. 25. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ. Pl. oroszlán barátunk jóllakottam sétál a fák alatt a szavannán, egy hirtelen pillanatban viszont ráesik a fáról egy ilyen piton és másodpercek alatt kiszorítja belőle a szuszt, mielőtt az észhez kapna. De fordítva is lehet, pl. a sziklás dög épp egy gazellát gyömöszöl a szájába, még z állpakcsát is kiakasztja ilyenkor. Ez egy eléggé macerás folyamat, ilyenkor nemigazán tud mozogni. Ha így meglepi az oroszlán és átharapja a torkát, akkor megtartotta a dzsungel királya címet. Szóval mindkettőnek megvan a megfelelő ereje, ha sima terepen találkoznának, mindkettőnek lenne esélye legyőzni a másikat, bár én inkább az oroszlánra fogadnék. A válaszom tehát igen.
2010. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mibalyod a sziklás pitonnal? Minden kígyó csodálatos. És szerintem is lenne esélye. Elvégre a zsiráf is könnyen betörheti az oroszlán koponyáját... csak ez nem enné meg.
2010. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsánat sziklapiton
2010. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hehe. tart itt valaki sziklapitont???????? nekem is csak babyk voltak még..
2011. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na uraim..helyre igazítás. sziklapiton python sebae nem mászik fára.. és kiakasztani sem tudják az állkapcsukat..nézzetek utánna. én 15éve hüllözök tartottam szikla,kockás,tigris,szönyek pitonokat több boa fajtát és mindkét anakondábol is pár példányt..
2013. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!