Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tegyek? (Szakállas Agáma)

Mit tegyek? (Szakállas Agáma)

Figyelt kérdés
Van egy hím szakállas agámám, kb 4 hónapos. Venni szeretnék neki egy barátot, láttam is a kereskedésben 2 picit, de félek hogyha fiú, akkor nem jönnek majd ki jól. Lányt szeretnék mellé, de még nem igazán lehet megállapítani róluk hogy milyen neműek. Ha véletlenül beleválasztok és fiú lesz akkor semmiképp sem jönnek majd ki egymással? Miskolc környékén lakok, ha esetleg van ötletetek hol szerezhetnék olyat ami biztosan kislány azt megköszönném:)
2016. jan. 12. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az állatboltos nem tudja megállapítani a nemét? Mert ha fiú semmi féle képpen nem fognak kijönni egymással...
2016. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán hinnék neki, mert az agámámat tőle vettem, megkérdeztem hogy hány hónapos.. Erre azt mondja hogy fél éves, amikor látszólag 2 hónaposak voltak a kicsik.. Inkább ráhagytam :)
2016. jan. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!