Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős terráriumba hogyan...

Teknős terráriumba hogyan helyezzem el a szűrőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy sehogy sem tudom ugy elhelyezni hogy jo legyen. Azert nem jo, mert ha megy a szűrő, akkor nem tud a sodrastol uszni. Azonban a szűrő nélkülözhetetlen. Nem? Hogyan helyezzem el, vagy hogy oldjam meg???
2016. febr. 9. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem fordítsd az akvárium fala irányába, így nem lesz olyan erős a sodrás. Milyen teknős amúgy?
2016. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enis gondoltom erre, de akkor meg nem keveri a vizet es szerintem nem melegiti olyan jo!!! Amugy tarajos teknos.
2016. febr. 9. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy hülyeséget mondok, bocsi érte.
2016. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtal hülyeseget. Köszi hogy valaszoltal!!!
2016. febr. 9. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen szűrő? Mekkora liter/órás teljesítménye van? Mekkora akvárium? Milyen idős teki? Egyébként a szűrő befolyóágát (remélem nem belső van) egyszerűen az üveg mellé kell tenni úgy, hogy az áramlat is az üveg mellett menjen. Ha egy helyen nem tud odaúszni az akvárium falához, az nem olyan nagy gond. Egyébként tapasztalatom szerint szeretnek azzal játszani, hogy árral szemben úsznak. Persze oda kell figyelni, hogy ne arra menjen az áramlat, ahol pihenni, aludni szoktak.
2016. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!