Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Terráriumkészítésről pár kérdés?

Terráriumkészítésről pár kérdés?

Figyelt kérdés

1. A flexibilis csemperagasztó vagy a cement,perlit kombó jobb a hátfal elkészítéséhez?

(Oxidfestékkel színezném)


2. A fenn említett két anyag közül mindegyik ugyanolyan jó vízálló,nem máladozik szét,stb?


3. Nem probléma,ha a hátulját és az egyik oldalát is hátfalazom?


4. Sziloplasztal ragaszthatom?



Bármiféle segítséget,ötletet szívesen fogadok.


Köszönöm!



2016. márc. 8. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el,hogy egyszerűbb,ha rákeresel a Google-ban.
2016. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ehhez hozzátenni, hogy ne itt. Itt általában tudatlan és felelőtlen állattartók vannak (tisztelet a kivételnek), akik szeretik osztani az észt, szóval még visszafele is elsülhet a dolog. Keresd meg inkább facebookon az akvaristák csoportját, ott érdemibb segítséget fogsz kapni tapasztalt akvaristáktól.
2016. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megpróbálom a csoportban.


Természetesen utánanéztem,nem egyből ide szaladtam. Oldalakon,fórumokon nézelődtem.


Van,aki a csemperagasztóra esküszik,van aki a cementre. De olvastam olyat is,hogy szétrepedt a csemperagasztó,nem bírja a vizet. Más akváriumba készített hátteret csemperagasztóból,és semmi baja,azt írja.


Emiatt jöttem ide érdeklődni..

2016. márc. 9. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!