Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most akkor kell mindegyik?

Most akkor kell mindegyik?

Figyelt kérdés
nekem most semmilyen lámpám sincs egy szimpla asztalin kívül a tekimnek és utána olvastam és 3 lámpát is találta:az ultra ibolyát a melegítőt és az uv-t és elbizonytalanodtam abba, hogy kell-e ...

#teknősbéka #UV lámpa #ultraibolya- #melegítő-
2016. márc. 14. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az alábbiakat tudom ajánlani:


Melegítőizzó:

[link]



Melegítőizzóhoz lámpatest:

[link]



T5-ös foglalatú 6500K-es általános fénycső:

[link]



T5-ös foglalatú ellenőrzött és biztosan megfelelő tartományban sugárzó fénycső:

[link]



A két fénycsőhöz való T5-ös lámpatest:

[link]



Ezzel a rendszerrel lehet a legolcsóbban lemodellezni a teknőcök természetes környezetét biztonságosan és jól. Érdemes lehet melegítőizzóból esetleg +1 vagy +2 darabot venni arra az esetre, hogy ha egyszer elpattanna benne a szál, akkor legyen tartalék. Fénycsöveknél ez nem fenyeget.

2016. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, kérdés, hogy mekkora akváriumhoz szeretnéd. A fénycsöves lámpatest hossza 60-80 cm között állítható, így valószínű jó lesz az akváriumra keresztben. Ha hosszában nagyobbat akarsz, akkor az többe kerül. Mielőtt elkezdenék linkelgetni írd majd meg, hogy akarsz-e ennél nagyobbat.
2016. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tökéletes ez a méret! KÖSZI:)
2016. márc. 18. 18:51
 14/15 A kérdező kommentje:
a melegítőhöz kell külön akkor egy lámpabúra
2016. ápr. 2. 08:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen kell. Így nem csak hogy nem fog zavarni a fénye, de az egyébként oldalra menő sugárzást is visszaveri és oda fókuszálja, ahová világítani kell.
2016. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!