Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a gekkómnak?

Mi baja lehet a gekkómnak?

Figyelt kérdés
Madagaszkári nappali gekkó, valószínűleg hím. Pár hónapja kezdődött, aszthiszem egy vedlést követően. Fekete foltok jelentek meg a farkán mintha a pikkelyek hámlanának és csak lógatja, néha ráng is. Szerintem nem tudja használni vagy nem akarja mert fáj neki. A páratartalom 80-90%, nappal 30 fok éjjel kb 25 fok, uv lámpa melegítő lámpa és kő is van. Már többször is vedlett és nem javul. Ezt a vitamint kapja amióta meg: KORVIMIN ZVT + REPTIL, egyszer kipróbáltam a kaméleon farm álltal kikevert vitamin port is. Kb másfél-két éves lehet. Ezt lászámítva mozog, eszik,iszik a színe is szép. Szerintetek mi lehet a baja valami ferőzés, gomba?

2016. ápr. 22. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Orvos!

2. Semmit nem ér a farmos szutyok.

2016. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minél előbb kell, hogy lássa állatorvos! Amúgy szerintem igen, ez valami gomba.
2018. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!