Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A sisakos kaméleonom csak a...

A sisakos kaméleonom csak a lisztkukacot hajlandó megenni, tücsköt ritkán, sáskát egyáltalán nem eszik. Pár hete még megette ezeket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hím, még nincs 1 éves, 3 hónapja kaptam és elkezdett vedleni.

2016. máj. 17. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Etesd változatosan. vitaminozd rendesen, normális vitaminkészítményekkel. Ha nem eszi meg első nap akkor majd megeszi másnap ha akkor se akkor harmadnap. Itasd rendesen, akkor nem lesz gond. Olyan állat nem halt még éhen ami előtt kaja volt.
2016. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Éheztesd ki. Az én párducom hosszú hónapokig csak a gyászbogárlárvát ette meg, meguntam, mert nem tesz jót neki, 5 napig nem akart enni semmit, de 6. nap ráfanyalodott a tücsökre, azóta mindent megeszik, amit kap, de ilyen kitineseket nem nagyon adok neki.
2016. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!