Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik lenne a legjobb a...

Melyik lenne a legjobb a teknősöknek?

Figyelt kérdés

an ket tekim, 7evesek lesznek telen. Egy lany es egy fiu, sajnos megkell toluk valnom koltozes miatt. 

mindenfelekeppen jo helyet szeretnek nekik, az lenne a kerdes hogy hogy tudnek jobb helyet talalni.. ha eladom vagy ha elajandekozom? 


Az elajandekozas jobbnak tunik, nem penzt akarok beloluk csinalni.. de azt gondolom hatranynak, hogy olyan aki nem ert hozzajuk( rossz szandek nelkul ront el valamit akar) elkeri oket, mert hogy ingyen van es mar ugyis akart csak nem akart ra kolteni.


2016. aug. 13. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

olyat keress,akinek kerti tava van és van már teknőse.

random embernek aki meglátja a neten,hogy ingyen van és kell neki,de amúgy fingja sincs a teknősökről,annak ne add oda.

de aki ért hozzá és jó helyen lesz, annak szerintem add ingyen. alapból 2-3 ezerért lehet kapni teknősöket, úgyhogy nem gazdagodnál meg belőle. inkább add ingyen, nagyobb eséllyel fogadja be úgy az illető.

régen én is fogadtam be megunt teknősöket a kerti tavunkba. hát volt néhány példány jófogáson,akiket 10-20 ezerért árulultak. az ilyennek hogy segítsek? ennyit nem érnek a teknősök. én megmenteném őket,de ezenfelül ne várják el,hogy mekkora összegeket fizetek majd érte.

(már nem fogadok be többet, telt ház van)

2016. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!