Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Született 40-50 db Afrikai...

Született 40-50 db Afrikai Achát csiga. Mit csináljak velük, ha nem tudom őket megtartani és nem is akarom eltenni láb alól?

Figyelt kérdés
Ha elengedném őket a természetben azt nem élnék túl, mert nem ehhez az éghajlathoz vannak szokva, ha elajándékozom állatkereskedésben, valószínűleg eleség lesz belőlük.

2016. aug. 15. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Add be az állat kertbe és ott gondját láttják ökket
2016. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel ilyen oldalra, ahol lehet adni-venni, és írd oda, hogy túlszaporodás miatt ingyen elvihető. De kisállat kereskedésben is elfogadják, nem adják őket oda az első állatkának, de nálunk még csak az állat kertben sem lesznek belőlük zoo csemege.
2016. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elfogadnék egyet-kettőt, mert nagyon szeretem az állatokat, és lenne lehetőségem megvizsgálni a csigát közelebbről (mert nagyobb, mint egy éti). De sajnos már nem tudnám hova tenni.
2016. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kisállatkereskedésbe adnám. Anno zebrasügerekkel kellett ezt tennem
2016. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2016. aug. 15. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen egy csigát hagyj meg, a többit ajánédkozd el. ha többet hagysz,akkor rövidesen megint rengeteg csigád lesz.

ha nem tudod elajánédkozni, akkor add be valamilyen kutató laborba. vagy állatkereskedésbe.

2016. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. aug. 16. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ajándékozd el vkinek..;)
2016. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!