Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mekkora a legnagyobb pók...

Mekkora a legnagyobb pók fajta Magyarországon? Hol él? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is.
2010. ápr. 19. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


És tessék utánanézni, mi a faj és a fajta között a különbség.

2010. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi még egyszer. Azt hittem nagyobb mert valamelyik nap láttam az udvarunkban egy ilyen zöld színű pókot, nagyon hasonlít a madárpókra de azt tudom hogy nincs Mo-n. Erről tudnál valamit mondani?

ja és csak mellékesen megjegyzem hogy azt hittem megáll a szívem úgy megijedtem xD. (pókfóbia, már dolgozok rajta hogy elmúljon)

2010. ápr. 20. 17:59
 3/5 anonim válasza:

Hello

Valóban a cselőpók, de emellett még némelyik farkaspók is sikerese megnőhet elég nagyra.

Néha találni különösen nagy pókokat szabadon, mert van egy-két madárpók tartó barom, aki elenged a megunt állatot. És ha ezt tavasszal teszi, és nyugodt környezetet talál a pók magának, akkor simán eléldegél őszig, és csak utána pusztul el a hidegtől. Már hallottam olyat, aki a parahibana-ját akarta elengedni. Ez meg ugye megnőhet 20 cm-nél nagyobbra is. :)

Úgyhogy tessék vigyázni az erdőben. :)

2010. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lycosa singoriensis
2010. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rákerestem a latin nevével és találtam egy ilyen zöldeset... lehet ilyen volt. de pont ebben a faluban.. na mindegy köszi szépen mind 3toknak. :D
2010. ápr. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!