Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » TerraPlaza-ról leopárd gekkót?

TerraPlaza-ról leopárd gekkót?

Figyelt kérdés

Tervezek venni kettőt, megvan már hozzájuk (majdnem) minden, jöhetnek is az állatok. De ismerősömnek rossz tapasztalata van az ottani vásárlásról, az ő hüllője pár nap után elpusztult.

Másoknak személyes tapasztalat, az ott vásárolt állatokról?

Illetve olvastam több oldalon is a vitamin és kalcium porokról, de nem tudom melyiket válasszam. Ti pontosan milyen használtok?


2016. okt. 6. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én is most tervezek először menni TerraPlázára, szóval nem sok mindent tudok, de még mindig jobb, ott venni, mint kisállat kereskedésben. Úgy olvastam, hogy el kell vinnie előtte a tenyésztőknek orvoshoz, és papírt kell felmutatnia az árusítás, hogy egészségesek az állatok. Szóval én ettől nem félek.


Amúgy meg klasszak a leopárd gekkók, nekem is van egy párom. Én Exoterra Multi Vitamint és Exoterra Kalcium + D3-at adok nekik.

2016. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Robcsika válasza:

Szia!

99%-ban negatív dolgokat látok. A legegyszerűbb a végfelhasználóra mondani, hogy csak is ő lehet a hibás. Nem jó kereskedésben venni? Igaz de akkor a vásárra minek mégy? Ott is kereskedők vannak. Sajos nagy a káosz és ebben nem könnyű megtalálni ajánlatok ellenéte sem a szakosodot kereskedőt akit csak a profit érdekli minden áron. Sajnos az sem védelwm egy ilyen vásáron, hogy állatórvos ellenőriz! Meg kell nézni mit tanítanak az egyetemen. Azt ha az órvos jó akarlenni szakosodnia kell önszorgalomból a hüllőkre vagy egyebekre, mert azt nem tanítják az egyetemen! Egy ilyen vásáron pedig sok minden le van zsírozva. 🙁 Sajnos a saját bőrödön kell tapasztalnod, hogy ki az aki nem ver átt.

2016. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!