Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknos gazdik segitseg!?

Teknos gazdik segitseg!?

Figyelt kérdés
Ma vettem a tesom szulinapjara egy teknost,de nem nyitotta ki a szemet.Mar olyan 3 oraja van nalunk.Vajon mi lehet vele?Lehet hogy sikerult egy vak teknost kivalasztanom?Amikor vettem nem lattam a szemet,mert ahogy az elado megfogta es kivette,behuzta a fejet...Most mit tegyek??Segitsetek lecci!!
2010. ápr. 26. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha nem nyitja ki a szemét akkor szerintem nem az a baj hogy vak hanem be van neki gyulladva ami komoly kálciumhiányra ad magyarázatot

nézd meg nem puha e a páncálja, ha eszik akkor egyen halat fagyasztva abban sok a szálja és televan kálcummal

viszont ha nem lesz jobban akkor elkéne vinni egy állatorvoshoz :S

2010. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg. van a tekiknél oylan betegség hogy beduzzad a szemük és nem birják kinyitni. ha holnapig nem javul vigyátek el dokihoz, addig meg kamillateás vattával tisztogasd a szemét.
2010. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Valószínűleg be van gyulladva a szeme. Ez teknősöknél gyakori. Rakhatod kamillás langyos vízbe. De inkább valami szemcsepp lenne jó, amit direkt teknősöknek ajánlanak.


Az eladótól azért nem volt szép húzás. Ha a teknőst vissza nem is veszi, legalább a szemcseppet kérd ajándékba tőle.

2010. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem betegség, akkor én erre gondolok: Gondolom ha "kiválasztottad", láttad hogy "ép" az állatka... sztem bevan"fosva" nem tom hány éves a tesod akinek vetted, és nem van agyonfogdosva,lehet szoknia kell a strapát:D....
2010. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is beteg volt a tekim mint kiderült az a tápláék amit adtam nem volt megfelelő azóta fagyasztott halat kapnak. Így kezdődőt. Begyuladt szem nem evett, víziszony,elvitem orvoshoz és kapot egy inekciót és jobbn lett. Vitamin hiány mint már írták és ha nem kezeled tűdőgyuladást is kaphat és elpusztul. Én visszamenék és elkérném a orvosi költség árát főleg ha ma vetted. Hogy adhat el beteg tekit..
2010. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!