Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Verekednek a leopárdgekkóim,...

Verekednek a leopárdgekkóim, miért?

Figyelt kérdés
Van 2 leopárdgekkóm, 1 hím 1 nőstény. Vannak méretbeli különbség a kettő között de üár.nálsm vannak lassan egy éve és semmi baj nem volt az elmúét 2 napig.
2016. nov. 1. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy nappal tök jól megbannak, csak éjjel vannak gondok .
2016. nov. 1. 22:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, h nappal megvannak. Éjszakai állatok. Rivalizálás. Tartási körülmény, stb. Biztos, hogy a nőstényed nőstény?
2016. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

annó amikor vettem az eladó is úgy látta h nőstény illetve én is, de este meg akartam nézni biztos ami ziher, ellenben esélyem sem volt, mert ő a nagyobb és a harcias és amikor a kezembe került szinte megőrül.

hát átlagos tartási körülmények vannak igazából :D 100*50 cm-es terrárium néhány kő darabbal gyökérrel és cserépből készült búvóhellyel(kettejükre összesen 3 búvóhely, de az egyikben ketten is elférnek jelenleg is , mert most ismét abbamaradt a rivalizálás)


sajnos nincs tartalék terrárium bekészítve így nem tudtam teljesen külön venni őket, csak a terráriumot tudtam kettéosztani éjjel, de azt sem elég jól mivel reggelre átszökött a nagyobbik, de nem lehetett semmi gond, mert észre sem vettem.(nem aludtam az éjjel és ha összekaptak volna akkor hallottam volna)


amúgy inkább a kicsi(hím) fél a nagytól(nőstény), főleg amikor a napozó kőnél van és amikor elkezd menekülni akkor megy utána a nagy, addig eszébe sem jutna elkergetni, mert látta hogy ott van...

2016. nov. 2. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig próbáld meg őket szétválasztani, míg a hím akkora nem lesz mint a nőstény :) Utána már nem nagyon lesz ;) Velem is volt ilyen.
2016. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de már egy éve egy terráriumban vannak, ugyanennyi búvóhely, ugyanekkora terrkó , eddig nem volt ilyen. Szétvehetem őket, de nekem furcsa lenne ha a méretkülönbség lenne . :D
2016. nov. 2. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy most lett ivar érett a hím?
2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!