Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Megfog halni a teknősöm?...

Megfog halni a teknősöm? Nagyon gyenge nem mozog mindig napozik, és ha bele rakom a vízbe a hátára fordul. Nem eszik (egy hete kaptam) nem mozog és csak a fejét emelgeti néha. Most akkor megfog halni?

Figyelt kérdés

#mozgás #Teknősöm megfog halni #a hátára fordul
2016. dec. 29. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon igazad van 8-as/10-es. Kevesen gondolnak bele, hogy a most pici tekinek pár év múlva egy fél szobányi hely kell, és egy nagy akvaterrárium, ami nem olcsó mulatság.

A kérdező hozzáállásától sem vagyok elragadtatva. Meghal a tekije, de 2 nap múlva már ott a másik? Kicsit olyan ez, mint ha fogyóeszköz lenne. A tartási körülményeiről is feltűnően keveset ír, nem vennék rá mérget, hogy minden oké.

2017. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, okkal lettem lepontozva és az ok nem a hozzászólásaim szakmai elégtelensége. Lehangoló, hogy mennyire nem megy át az, amit az ember ír. Leírtam egy rakat dolgot, amelyek egyébként szörnyen lesúlytóak, de igaz dolgok. Erre három mosolygós fejjel jön egy válasz miután brutális körülmények között több napi szenvedés után meghalt a teknős, hogy jön a következő. Erre nem tudok mit mondani. Síralmas.
2017. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen megvan minden csak a növènyekből van mèg elèg kevès de majd pár nap múlva (holnap/holnap után) meglesz az is☺☺☺
2017. jan. 5. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!