Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállasagáma tartása átalakí...

Szakállasagáma tartása átalakított dobozban?

Figyelt kérdés
Olvastam olyan praktikákról egy angol oldalon, hogy üvegajtós szekrényt fabrikáltak át hatalmas terráriummá, és egy régi GYK kérdésben pedig, hogy egy nagyméretű tárolódoboz elejét kivágni, oda üveget tenni, felülre rácsot, és akogy az megfelelő egy amágának. Ez igaz a megfelelő méretekkel és felszerlésekkel?

2017. febr. 4. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartható benne, kb bármiyen szekrényből lehet terráriumot készíteni. A tetejére sem kell feltétlenül rács, elég néhány nagyobb furat az oldalán szúnyoghálóval lefedve.
2017. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát egy kifejlett szakállas agámát én nem tartanék olyan helyen, ami nincs egy méter hosszú legalább. Ha találsz ekkora dobozt, semmi akadálya.

Amúgy nekem volt olyan ismerősöm, aki az agámát úgy tartotta, hogy simán a szoba sarkát lekerítette neki, egy kb. 2x1 méteres helyet. Volt felette 2 melegítőlámpa is, tehát volt azért egy 22 fok (sima szobahőmérséklet) és 34-36 fok (lámpa alatt) közötti átmenet, oda ment a jószág, ahova akart. Nagyon jól meg volt csinálva a helye, és sokkal olcsóbban kijött, és könnyebben takarítható volt, mint egy sima nagy terrárium.

2017. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!