Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen sikló van aminek nem...

Milyen sikló van aminek nem kell fagyaztott egeret/élő egeret adni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hüllőt mert kutyára nincs időm (mert sokat kell tanúlnom)

Lehet hüllőm és olyan siklót szeretnék ami rovarokkal táplálkozik!


2017. ápr. 19. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

:D :D :D


Vegetáriánus ne legyen? :D

2017. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem ami csótányokat kell adni stb. Amúgy XD
2017. ápr. 19. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Na jó, legyen... Azért találtam neked egyet, de fogalmam sincs, hol lehet beszerezni:


[link]


( a Google csodája ugyebár...)


Amúgy meg a többinek egér helyett adhatsz verebet, gyíkot, békát, hörcsögöt is...

2017. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van tojásevő kígyó, Dasypeltis scabra, ami szintén siklóféle, de elég macerás a kis apró tojásokat beszerezni. Kell hozzá egy pintyet v. kistermetű papagájt tenyésztő illető, később meg galamb :)


Vannak halevő siklók, pl. floridai halászsikló, Xenochrophis piscator, ezek elvannak fagyasztott- kiolvasztott egész kishalon, viszont szerintem büdösebbek egy átlag kígyónál.


Illetve vannak az Opheodris fajok (fűsiklók), de ezeket nehéz tartani, és beszerezni is. Nem nagyon tartják őket az állatkereskedések, pont azért, mert nagyon könnyen, és sokszor látható ok nélkül elhullanak.


A halászsikló opció lehet, szokott is lenne jobb kereskedésekben, Terraplázán is.

2017. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!