Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a teknősöm baja?

Mi lehet a teknősöm baja?

Figyelt kérdés
Kb 1 éves sárgafülű ékszerteknősről van szó, aki mostanában nem eszik, rengeteget alszik. Egyszer mintha láttam volna kihányni a kaját amit kapott. Már jó ideje ugyanazt eszik, ami szárított shrimp. Vitamint szoktam csepegtetni néha-néha a kajájára mert ugye a shrimp elég szegényes. Vízhőmérséklet szabályozója van, 27fokon szokott lenni, de most ahogy néztem 20 fokon volt, akkor a legutóbbi akvárium takarítás óta lehet 20 fok. Vajon ez a gond? Vagy semmi baja nincs a teknősömnek? Előre köszönöm a válaszokat, ha valami adatra lenne szükség azonnal megírom.

2017. máj. 29. 14:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most vettem neki fagyasztott halat, még nem evett de fog.UV lámpát is vettem azt már be is üzemeltem. Majd most meglátom javul e valamit az állapota, majd kiviszem az udvarra, ha nem akkor orvoshoz fordulok.
2017. máj. 30. 15:24
 12/13 A kérdező kommentje:

Vagy láttam ezen az oldalon, hogy kamillateában kell fürdetni naponta. Ezt megpróbáljam?

[link]

2017. máj. 31. 07:30
 13/13 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem. Tényleg ott van az oldalon, hogy úsztassuk kamillateában, de rögtön utána: "Vigyük el az állatot az állatorvoshoz."


Vidd el az állatot állatorvoshoz. Különben nagy eséllyel el fog pusztulni. Már rég elvihetted volna, mióta ide írogatsz.

2017. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!