Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miert tuntek el a him pettyes...

Ruggeroo kérdése:

Miert tuntek el a him pettyes goteimnek a foltjaik es a hattarajuk?

Figyelt kérdés

Vannak nekem pettyes goteim az akvariumomban.


7- en vannak osszesen es abbol 2 him. Mikor hozztam oket akkor meg szep foltosak voltak es szep nagy volt nekik a hattarajuk es 4 napig olyanok is maradtak.


De aztan azt vettem eszre hogy eltuntek a foltjai lekoptak meg a hattarajuk is eltunt nem tudom hogy mitcsinaljak.


Pedig etetem oket rendesen es esznek is (tubifexel etetem oket elovel ).


Tegnap hoztam bele egy ujjat o is him es neki megvannak meg a foltjai es a hattaraja de szerintem neki is elfog tunni.


Nem tudom mi lehet a baj mert van nekik melegito lampa is meg levegozteto meg szaraz hely is ahova kitudnak maszni meg van benne sok noveny meg akvariumba valo gyoker is van benne.


Nem tudom hogy mi lehet a baj! Segitenetek?



#Pettyes-gőte
2017. jún. 1. 13:59
 1/1 anonim válasza:

Szia! A pettyesgote Magyarországon védett faj! Csak nem valami csatornabol, kisebb tóból fogtad? Természetvédelmi értéke ha jol tudom 10.000Ft persze ez csak irányár, ennek a többszörösét is ki lehet szabni!

Másrészt a hazai pettyesgotenek nincsen taraja:) csak a dunai tarajosgotenek illetve az alpesi tarajosgotenek, es azok is pettyesek szoval ha tudatlan vagy akkor osszekeverheted veluk is! De őket se próbáld meg kifogni mert ők is védettek!!

2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!