Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az baj ha "használtan" veszek...

Az baj ha "használtan" veszek kaméleont?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm árul egy kamit, ami 3 hónapja van nála.Meg fogom/szeretném venni. Nincs baja az idegenekkel, de félek, hogy nem tekint majd rám a gazdájaként...

2017. júl. 15. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy kaméleon senkire sem tekint a gazdájaként, ahogy egy díszhal se mondjuk, bár velük azért több kontaktot lehet kialakítani. Ez miatt ne aggódj.
2017. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Attól nem kell félned, hogy nem tekint rád gazdájaként, mivel ő csak "él". Te eteted, gondoskodsz róla, viszont ő csak van. Mint egy macska.. Tarthatsz macskát,de nagyon öntörvényű,és ő a saját maga ura, nincs szüksége úgymond gazdára. Véleményem szerint az egyetlen állat, ami az emberre úgy tekint, hogy gazdi, az a kutya.
2017. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Persze a többi állat is felismer, meg azért megszokja a veled való életet, meg egy macska is szeret, csak neki ne akard megmondani, hogy mit csináljon.


Visszatérve a kamira.. Gondolom feltűnik neki a környezetváltozás, de nem gondolom, hogy mélyen érintené. Beszélj hozzá sokat,hogy szokja a hangodat.

2017. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 charlessheepford válasza:
44%
Ha használt akkor hamarabb elfog romlani meg lehet hogy alapból gyári hibás szegény. Köss rá biztosítást a Kétéltű Bank-nál lehet ilyet csinálni.
2017. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem arab volt az előző gazdája,nem kell félned.Szerintem nincs benne bomba.
2017. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kaméleon egy hüllő! Senkit nem tekint gazdájának. A legtöbb gyűlöl kézben lenni stb. Szóval ha minden rendben van vele akkor nyugodtan vedd meg.
2017. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha számodra a kaméleonra a legjobb kifejezés, hogy "használt" akkor igen, NAGY BAJ neki ha megveszed :(

Amúgy szerinted mit csinálnak szerencsétlen állattal, mire használják?

2017. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 mert te milyen kifejezéssel írtad volna le egy-két szóban?

Egyébként is, miért lenne baj? Van is-volt is kisállatom és tudtam ōket gondozni. Nem ez a lényeg? Édes mindegy hogy hívom, nem függ össze...

2017. júl. 18. 21:39
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként megvettem, jól érzi magát, eszik-iszik, kézben van, minden oké vele😋

2017. aug. 29. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!