Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Apró bogarak a terráriumban....

Apró bogarak a terráriumban. Hogyan lehet irtani?

Figyelt kérdés

Van egy nagyméretű terráriumom, egy ékszerteknős tartózkodik benne. Néhány hete észrevettem, hogy a napozórészen pici, apró bogarak mászkálnak. A terráriumot hetente takarítom. Kívülről ablaktisztítóval, belülről ecetes, vagy citrom leves vízzel. A napozórészt is meg szoktam súrolni, de ezek a kis bogárkák mindig visszajönnek. Nem hinném, hogy a vízből jönnek, mert azt is frissíteni szoktam elég sűrűn, illetve egy Hydor Prime szivattyú éjjel-nappal forgatja és tisztítja.

Valakinek lenne esetleg ötlete hogyan lehetne kiirtani ezeket az élősdiket véglegesen?



2017. szept. 30. 14:53
 1/1 MateVeres válasza:
Pakold ki az egész terráriumot mindent sikálj le alul-felül ezt ismételd havonta! Nekem bejött!
2017. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!