Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Páncéllágyulásuk van?

Páncéllágyulásuk van?

Figyelt kérdés
3 hete vannak nálam az ékszerteknőseim, még picik de betudom hátul hajlítani a páncéljukat.Ez kicsiknél még normális vagy meglágyult a páncéljuk?Mit lehet nekik adni amitől keményebb lesz?
2010. jún. 3. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
D-vitamint kell adni nekik ha puha a páncéljuk. nekem is voltak régebben ékszerteknőseim. A piciknél nem tudom, de ha csak hátul tudod behajlítani akkor szerintem csak picik még. de fel is hívhatsz állatorvost, biztos segítenek.
2010. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

D vitamint milyen formában adjak neki?

köszönöm a választ:)

2010. jún. 3. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Boltban lehet kapni teknősvitamint.
2010. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha csak hátul hajlítod be nekik és élőhallal vagy fagyasztott hallal eteted..akkor nem lehet kálcium hiánya..

nekem is kb. 1 hónapja vannak meg és hátul picit puhább a páncéljuk..ezért megkérdeztem teknősfórumon a tapasztaltakat és ott azt mondták valszeg azért mert még fiatal

de ha biztosra akarsz menni adj nekik páncélerősítő vitamint(tablettát)

2010. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!