Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék venni egy szakállas...

Szeretnék venni egy szakállas agámát. Szerintetek lehet tartani egy nagyobb műanyag dobozban?

Figyelt kérdés

Nincs nagyon pénzem nagyobb terráriumra, ezért érdekelne hogyha veszek egy nagyobb műanyag dobozt, teszek rá lukakat meg a tetejére hálót az megfelel e vagy sem.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. jan. 22. 00:17
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Jó jó

Akkor majd mindent megveszek külön, csak gondoltam jobban megéri ha megveszem olcsóbban, egyszerre mint külön külön.

2018. jan. 24. 17:17
 22/25 anonim ***** válasza:
Gondolkodj logikusan....a jó minőség sosem olcsó
2018. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Azért köszi a kommenteket, sok dolgot megtudtam, mert mondjuk én simán megrendeltem volna azt a csomagot. Amennyire idióta vagyok agámával együtt is.. De inkább gyűjtök külön cuccokra az úgy biztonságosabb :D
2018. jan. 25. 09:39
 24/25 anonim ***** válasza:
Van, akinek beválik a szettbe vett terkó is, de a szettvásárló emberek több mint felének nem szokott jól működni!
2018. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: Én idén márciusba vettem egy szettet onnan, gyíkocskával együtt. Akkor még hideg volt, és majd' befagyott a p..icsám. Viszont a szett be volt szigetelve jó vastagon hungarocellel, főleg az a része, amibe az agámám van. Hazaértem, elkezdtem pakolászni, tenni-venni, eszkábálni, lámpabura-színt pl. lehet választani is hozzá. van benne napozókő, alvóbarlang, etető-, itatótál, UVB-lámpa stb. Sajnos Gyulán lakok, és ez a cég meg csak BékéscsabáraSzállít szetteket. És egy ismerősömnek odaadtam a 3000 Ft-ot, amit szántam rá; és ő, a békéscsabai ismerősöm átvette, majd utána megcsörgetett telefonon, és mentem érte busszal. A busz csomagterébe voltam kénytelen elhelyezni, és végig azon f..ostam, hogy mi lesz, ha ottfelejtem.



Végül hazaértem, és három hónapra rá vettem neki egy társat 3000 Ft-ért. boldogok, és állítólag mindkettő nőstény!!! Szuuupeeer!!!

2018. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!