Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nektek milyen hüllőtök van?

Nektek milyen hüllőtök van?

Figyelt kérdés

Hüllőt szeretnék venni, de nem tudom eldönteni, hogy mit válasszak! El tudnátok mondani, hogy milyen hüllőtök van, milyen körülmények között tartjátok, és hogy milyen személyes tapasztalataitok vannak az állatotokkal?

Jelenleg egy sisakos kaméleonom van.



2018. febr. 5. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy szakállas agámám, ezt könnyű tartani. Van 3 leopárdgekkóm is, ezeket is könnyen el lehet látni.


És van 3 madagaszkári nappali gekkóm is, ezek kissé több odafigyelést igényelnek. Valamint van egy zöld leguánom, amit kicsit nehezebb tartani, mint a szakállas agámát.


Mindannyian 3 évesek!:):):):)

2018. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vízi teknőseim vannak. Viszonylag drága a felszerelése, de hát egyszer kell megvenni,utána csak az izzót kell cserélni évente . Meg kaját venni.

Szeretem tartani, szeretem nézni ahogy úszkál.

2018. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Légyszives a terráriumok paramétereit elmondjátok? Eddig még csak kaméleonom meg (örökölt) sarkantyús teknősöm volt
2018. febr. 6. 15:56
 4/5 Lipton. ***** válasza:

Szakállas agáma, 100*50*50-es terráriumban, igazából itt is a felszerelés a drága.

Illetve most rakok össze egy terráriumot ciliatus gekkónak, viszonylag egyszerű, könnyen tartható faj!

2018. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Zöld leguán az egy falba épített 200x100x200 cm-es helyen van a szobám és a konyha közt!

A szakállas agáma az egy 120x50x50-es helyen van(Inkább magas a helye, mint hosszú. Egy szekrénynek az egyik részéből lett csinálva!)!

A leopárdgekkók meg egy viszonylag nagy, 100x40x40 cm-es terráriumba laknak!

2018. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!